Pielęgnacja

Kosmetyki Janda – dlaczego warto je mieć?

Na drogeryjnych półkach można znaleźć tak wiele kosmetyków, że nawet osoby śledzące branżę beauty gubią się w ich mnogości. Jak w takiej sytuacji wybrać odpowiednie preparaty i na czym powinnaś się skupić przy kupowaniu codziennych kosmetyków? Sięgaj po produkty sprawdzonych firm, które dbają o jakość, innowacyjność i skuteczność swoich produktów. Poznaj kosmetyki Janda!

Z tego artykułu dowiesz się, czym charakteryzują się kosmetyki Janda i dlaczego warto je mieć!

Spis treści: 

  1. Jakimi wartościami kieruje się marka JANDA?
  2. Kosmetyki Janda – kremy
  3. Kosmetyki Janda – nastawienie na Twoje potrzeby
  4. Podsumowanie 

Jakimi wartościami kieruje się marka JANDA?

Aby odpowiedzieć na pytanie, dlaczego warto wybrać kosmetyki Janda, musimy przyjrzeć się wartościom, które przyświecają naszej firmie. Opierają się one na trzech filarach:

  • prawda – wykorzystujemy nowoczesne, w pełni przebadane składniki aktywne, a formuły kosmetyków Janda są rezultatem pracy renomowanych naukowców i specjalistów z dziedziny kosmetologii. Wszystkie nasze kosmetyki zostały poddane odpowiednim badaniom i testom klinicznym, dzięki czemu jesteśmy pewni, że rezultaty, które obiecujemy, są możliwe do osiągnięcia w realnej perspektywie czasowej. 
  • wiara – wierzymy, że każda z Was jest wyjątkowa.. Nasze kosmetyki powstały z potrzeby serca. Z potrzeby bycia blisko kobiet. Z potrzeby ich wzmocnienia. Wierzymy w kobiety. Cenimy ich wrażliwość, mądrość, spojrzenie na świat, ogromne pokłady emocji jakie w sobie mają. Wierzymy w ogromny potencjał, jaki w nich drzemie. Pragniemy stać się impulsem do jego odkrycia.
  • siła – nasze receptury tworzone są na wzór profesjonalnych zabiegów i technik pielęgnacyjnych. Silnie działających. Zastosowaliśmy w nich wysokie, zalecane dawki składników aktywnych, aby zapewnić wyraźne efekty. Bo wierzymy, że kobiety mogą być prawdziwie piękne bez skalpela, igły czy lasera. Wiemy, że siła piękna może przełożyć się na siłę do doskonalenia. Siebie, świata, życia.

Ich połączenie zapewnia ciągły rozwój firmy, siłę i energię do działania. To również przyrzeczenie, w myśl którego jesteśmy tutaj dla Was!

Kosmetyki Janda – kremy

Najchętniej wybieranymi kosmetykami firmy Janda są niewątpliwie kremy do pielęgnacji twarzy oraz sera. Badamy nasze formuły w najlepszych, renomowanych i niezależnych ośrodkach badawczych.Formuły poddajemy testom klinicznym. Konsystencja, zapach, forma, odczucia jakie zapewnia kosmetyk nie wynikają z tego „co się nam wydaje”, ale są rezultatem wielu badań, mających na celu rzeczywiste dopasowanie do potrzeb kobiet.

W naszej ofercie znajdziecie zarówno kremy na dzień, jak i na noc, a także dedykowane kremy pod oczy. Każdy z nich charakteryzuje się odpowiednią konsystencją oraz zawiera dostosowane do pory dnia składniki aktywne, które zapewniają oczekiwane rezultaty. 

O stosowaniu kremów na dzień nie trzeba nikomu przypominać – odświeżenie skóry, wygładzenie zmarszczek, ochrona przed czynnikami zewnętrznymi i nawilżająca baza pod makijaż – to tylko kilka z powodów, dla których powinnaś codziennie pamiętać o tym kosmetyku. 

Kiedy zatem stosować krem pod oczy?

Kremy pod oczy Janda to zaawansowane kosmetyki, pozwalające w krótkim czasie zniwelować zmarszczki i cienie w okolicy powiek. W tym miejscu skóra jest wyjątkowo cienka, dlatego jej pielęgnacja wymaga regularności i zwiększonej częstotliwości. Nakładaj krem pod oczy zarówno rano, jak i wieczorem. Ponadto, w celu zapewnienia najlepszych efektów wybierz produkt, który będzie odpowiednio dobrany do potrzeb Twojej cery.

Zapraszamy również do przeczytania naszego artykułu wyjaśniającego, dlaczego warto stosować krem na noc.

a33Zwl1oJ0RXLAaJLUrMKRSe-utTv8a9ZV9cERdO4X6tQH7Y7-R95zp-PEVYFuSZUg8UJlR16_8m6eBWg0QC-A46FGEOLYK3Zao6s4jFPqOEMvidAv9_iWp4nDtW2suDfDJUyRInT18_hHSsvQ4GVA

Kosmetyki Janda – nastawienie na Twoje potrzeby

Lata badań i pracy nad opracowaniem najlepszej jakości kosmetyków spowodowały, że poznaliśmy potrzeby setek kobiet. Po wielu testach okazało się, że nie ma możliwości stworzenia kosmetyków uniwersalnych – odpowiadających wielu typom cery. Co więcej, na przyswajalność wybranych składników wpływa również wiek. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na stworzenie serii kosmetyków dedykowanych różnym grupom wiekowym.

Stosujemy wyjątkowe formuły, przebadane pod kątem skuteczności i efektywności, dzięki czemu przygotowaliśmy kilka serii produktów stanowiących odpowiedzi na wybrane potrzeby cery:

To tylko część kosmetyków Janda. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę!

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że już wiesz, dlaczego warto zdecydować się na kosmetyki Janda w codziennej pielęgnacji. Opracowane przez specjalistów i przebadane formuły zapewniają skuteczność i komfort stosowania, a odpowiednie dostosowanie serii produktów do indywidualnych potrzeb skóry w różnym wieku wspomaga jej regenerację i odżywienie. 

Wybierając kosmetyki Janda wspierasz rozwój polskiego przedsiębiorstwa, a jednocześnie pokazujesz nam, że nasza misja i wartości są Ci bliskie!