Aktualności, Wydarzenia

JANDA uczestniczy w The Global Leadership Summit

Słowa jednej z mówczyń na tegorocznym światowym wydarzeniu The Global Leadership Summit (GLS), skoncentrowanym na tematyce przywództwa, w pełni oddają wartości, znaczenie i przesłanie jakie niosła tegoroczna konferencja.

“WAŻNE JEST TO CO WIEMY, ALE WAŻNIEJSZE JEST TO KIM JESTEŚMY” ~BRENE BROWN

The Global Leadership Summit to światowej klasy konferencja organizowana przez Instytut Przywództwa. Jego działalność ma na celu rozwój świadomego i odpowiedzialnego przywództwa opartego na wartościach chrześcijańskich.

W trakcie dwóch dni w Chicago w Stanach Zjednoczonych miały miejsce prelekcje, które następnie były retransmitowane do 120 krajów świata. W tym czasie obejrzało je 260 000 osób w 875 miastach.

Były transmitowane między innymi do Polski. 20 i 21 listopada w Krakowie nasz zespół JANDA miał możliwość i przyjemność uczestniczenia w tym wydarzeniu. Doświadczyliśmy pasji i doświadczenia wybitnych przywódców, takich jak: Jim Collins, Bill Hybels, Sheila Heen czy Ed Catmull. Co więcej, prelekcje mówców zagranicznych uświetniły wystąpienia Polaków, w tym: Krzysztofa Zanussiego, Anny Dymnej oraz biskupa Grzegorza Rysia, którzy podzielili się swoimi refleksjami na temat prowadzenia innych.

To było wyjątkowe wydarzenie i ogromne przeżycie dla nas wszystkich!

Janda na The Global Leadership Summit