Aktualności, Wydarzenia

JANDA UCZESTNICZY W ŚWIATOWYM WYDARZENIU

„WAŻNE JEST TO CO WIEMY, ALE WAŻNIEJSZE JEST TO KIM JESTEŚMY”

_x000D_

BRENE BROWN

_x000D_

Słowa jednej z mówczyń na tegorocznym światowym wydarzeniu The Global Leadership Summit,(GLS),  skoncentrowanym na tematyce przywództwa, w pełni oddają wartości, znaczenie i przesłanie jakie niosła tegoroczna konferencja.

_x000D_

The Global Leadership Summit to światowej klasy konferencja organizowana przez Instytut Przywództwa, którego działalność ma na celu rozwój świadomego i odpowiedzialnego przywództwa opartego na wartościach chrześcijańskich.

_x000D_

W trakcie dwóch dni w Chicago w Stanach Zjednoczonych miały miejsce prelekcje, które następnie były retransmitowane do 120 krajów świata, 260 000 osób w 875 miastach.

_x000D_

Między innymi do Polski, gdzie 20 i 21 listopada w Krakowie nasz zespół JANDA miał możliwość i przyjemność uczestniczenia w tym wydarzeniu, poznaniu pasji i doświadczenia wybitnych przywódców takich jak: Jim Collins, Bill Hybels, Sheila Heen czy Ed Catmull. Co więcej, prelekcje mówców zagranicznych uświetniły wystąpienia Polaków, w tym: Krzysztofa Zanussiego, Anny Dymnej oraz biskupa Grzegorza Rysia, którzy podzielili się swoimi refleksjami na temat prowadzenia innych.

_x000D_

Wyjątkowe wydarzenie i ogromne przeżycie dla nas wszystkich!

_x000D_

_x000D_

_x000D_

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *