Aktualności, Wydarzenia

JANDA Dobrą Marką 2016 – za Jakość, Zaufanie, Renomę.

_x000D_

_x000D_

_x000D_

JANDA Dobrą Marką 2016 –za Jakość, Zaufanie, Renomę.

_x000D_

Dobra Marka to ogólnopolski program, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w swoich branżach.

_x000D_

Dziękujemy pięknie naszym klientom za zaufanie.:) Bo wiemy, że to właśnie klient i jego opinia są tutaj najważniejsze.

_x000D_

Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach.

_x000D_

W ciągu ostatnich lat polscy konsumenci stawali w obliczu gruntownych zmian w stylu życia i zwyczajach konsumpcyjnych. We współczesnym świecie coraz trudniej przychodzi nam dokonać wyboru odpowiedniego produktu czy usługi spośród szerokiej i wciąż powiększającej się oferty. Wychodząc naprzeciw współczesnemu konsumentowi, Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma pomaga w wyborze najlepszej marki w danej kategorii.

_x000D_

To właśnie klient i jego opinia kształtują działania wszystkich firm, dlatego wyróżnienia oparte na badaniach konsumenckich są dla nich szczególnie ważne. Redakcje Forum Biznesu oraz Biznes Trendy przeprowadzają badania mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności brandów w poszczególnych kategoriach. Przedmiotem analiz objęte zostają między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów.

_x000D_

Patronat nad badaniami sprawuje Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *