Pielęgnacja

Dermo-Infuzja – nowa technologia walki ze starzeniem się skóry!

Dermo-infuzja

Starzenie się skóry to naturalny proces, z którym zmaga się każdy człowiek. Jednak teraz możesz zyskać nowe narzędzie w walce z oznakami upływu lat. Dermo-Infuzja to innowacyjna i nowatorska technologia, która przyniesie rewolucję w pielęgnacji Twojej skóry! Jak działa i dlaczego warto jej spróbować? Czy można odnaleźć ją w kosmetykach codziennego użytku? Dowiedz się więcej w poniższym artykule!

Spis treści:

  1. Czym jest Dermo-Infuzja?
  2. Zestaw My Clinic Dermo-Infuzja
  3. Serum Booster na twarz, szyję i dekolt 
  4. Dermo-Infuzja – podsumowanie 

Czym jest Dermo-Infuzja?

Dermo-Infuzja to innowacyjna technologia kosmetyczna, polegająca na wprowadzeniu składników aktywnych w głębsze warstwy skóry. Jest to metoda stosowana w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii, której głównymi celami są: poprawa wyglądu skóry, redukcja oznak starzenia i ogólna poprawa jej kondycji.

Dermo-Infuzja swoją skuteczność zawdzięcza przede wszystkim wprowadzaniu substancji aktywnych, takich jak witaminy, peptydy, kwas hialuronowy i inne, bezpośrednio w warstwy skóry. Dzięki temu składniki te mogą działać skuteczniej, ponieważ docierają do głębszych warstw skóry, gdzie intensywnie stymulują procesy regeneracji i poprawy jej kondycji.

Technologię tą wykorzystujemy w różnych produktach do pielęgnacji skóry, takich jak np. serum, krem. Dzięki zamknięciu Dermo-Infuzji w praktycznym kosmetyku, możesz czerpać korzyści z niej w codziennej rutynie pielęgnacyjnej. Zabieg może pomóc w redukcji zmarszczek, poprawie elastyczności skóry, nawilżeniu i utrzymaniu zdrowego wyglądu cery.

Warto zaznaczyć, że jest to stosunkowo nowa technologia, ale zdobywa ona coraz większą popularność w branży kosmetycznej i medycynie estetycznej, dzięki swojej skuteczności w walce ze starzeniem się cery i innymi problemami skórnymi.

Dermo-Infuzja

Zestaw My Clinic Dermo-Infuzja

Jeżeli zainteresowały Cię efekty, jakie możesz osiągnąć dzięki Dermo-Infuzji, z pewnością zaciekawi Cię również zestaw My Clinic Dermo-Infuzja marki Janda! Jest to seria kosmetyków, których działanie wzajemnie się uzupełnia. Dzięki połączeniu wszystkich produktów, możesz osiągnąć efekty takie jak przy zabiegi Dermo-Infuzji! 

Zestaw obejmuje kilka preparatów: serum, krem pod oczy, krem na dzień i na noc. Decydując się na pielęgnację linią My Clinic, warto korzystać z całej palety kosmetyków, jakie oferuje producent! To właśnie połączenie wszystkich czterech produktów przyniesie Ci najlepsze efekty.

Seria kosmetyków My Clinic Dermo-Infuzja zawiera w sobie innowacyjny Kompleks De-Aging. Jest to kompozycja składników sprawiających, że procesy starzenia się skóry zostają odwrócone. Efekt ten osiąga dzięki przywróceniu komórkom aktywności, którą wykazywały się za czasów młodości. 

Kompleks De-Aging, w połączeniu z pozostałymi składnikami wspomagającymi jego działanie, skutkuje widocznym odmłodzeniem naskórka. Staje się on widocznie zliftingowany, ujędrniony, a zmarszczki zostają zminimalizowane.

Dermo-Infusion hialuronowe serum-booster na twarz szyję i dekolt

Serum Booster na twarz, szyję i dekolt 

Jednym z najchętniej wybieranych produktów z serii My Clinic Dermo-Infuzja jest hialuronowe Serum-Booster. Można je stosować na skórę twarzy, szyi oraz dekoltu. Produkt stworzyliśmy z połączenia siedmiu składników aktywnych, dziewięciu naturalnych olejów i ekstraktów roślinnych, niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego oraz trzech innowacyjnych kompleksów składników (Kompleks De-Aging, Kompleks Ochrony Młodości, Kompleks Wygładzający). Ponadto niesamowite działanie serum zostało udowodnione laboratoryjnie.

Produkt ten okaże się niezbędny w Twojej codziennej pielęgnacji, jeżeli chcesz w widoczny sposób zaradzić efektom starzenia się skóry. Serum sprawia, że procesy te zostają odwrócone, a komórki skórne powracają do swojej szybkiej i sprawnej pracy, jak w czasie młodości. Dzięki temu zauważysz widoczne zminimalizowanie i wygładzenie zmarszczek, ujędrnienie skóry, a także poprawę jej kolorytu. W połączeniu z działaniem nawilżającym i odżywiającym cera stanie się promienna i zdrowo wyglądająca. 

Dermo-Infuzja – podsumowanie

Jest to innowacyjna technologia, która zmienia podejście do pielęgnacji skóry. Pozwala na skuteczniejsze wprowadzenie aktywnych składników w głębsze warstwy, co przekłada się na lepsze efekty w walce ze starzeniem się cery

Zestaw My Clinic Dermo-Infuzja to doskonały sposób, aby wypróbować tę nową technologię i cieszyć się piękną, młodzieńczą skórą. Starzenie się nie musi być nieuchronne! Produkty te dają nowe narzędzie w walce z oznakami starzenia, pomagając zachować piękną, zdrową skórę na dłużej!

Jednym ze składników wpływających na skuteczność serii Dermo-Infusion jest kwas hialuronowy. To niezbędny składnik w pielęgnacji cery dojrzałej!