Janda-ZARZAD-2015_0612-1920x650.jpg

Zespół

…ludzi, którzy nie boją się wyzwań...
Poznaj nas

ZESPÓŁ

janda-jarek.jpg

JAROSŁAW CYBULSKI

WSPÓŁTWÓRCA

Związany z przemysłem kosmetycznym od ponad 21 lat. Chemik, technolog, doświadczony manager i inwestor. Wizjoner. Widzi dalej, szerzej, mierzy wyżej. Niespokojny duch, dla którego droga jest równie ważna jak osiągnięcie celu. Z pasją podchodzi do pracy, ludzi, nowych wyzwań. Wierzy, że największą wartością firmy są ludzie z ich pasjami, zaangażowaniem, kreatywnością. Mąż, ojciec dwojga dorastających dzieci. Dziś prezes firmy JANDA.

Kierował różnymi organizacjami produkcyjnymi i badawczymi. Przez ostatnie kilkanaście lat zarządzał koncernem farmaceutyczno‐kosmetycznym, rozwijając jedne z największych marek kosmetycznych w Polsce (m.in. Dermika, Soraya) oraz znane marki farmaceutyczne jako dyrektor zarządzający i udziałowiec koncernu. Pierwszy manager spoza krajów nordyckich, który zasiadł w ścisłym kierownictwie szwedzkiego koncernu. Wieloletni członek zarządu Polskiego Przemysłu Kosmetycznego. Wyróżniony przez amerykański koncern kosmetyczny jako jeden z najlepszych menagerów w światowej organizacji. Projekty prowadzone pod jego kierownictwem były wielokrotnie nagradzane wieloma prestiżowymi nagrodami zarówno branżowymi jak i konsumenckimi. Aktywnie wspierał rozwój wielu osób, organizacji i stowarzyszeń. Współpracował z najwybitniejszymi managerami światowej kosmetologii m.in: Howard Bernick, Leif Wahlgren, Goran Havander, Tom Monaghan, Jim Chickarello.

Moja zawodowa droga doprowadziła mnie do momentu, w którym mogę realizować projekt u boku jednej z najwybitniejszych Polek – Krystyny Jandy. Zgromadziłem też wokół siebie wybitnych specjalistów, aby mógł ziścić się jeden z najbardziej ambitnych projektów kosmetycznych. Wspólnie budujemy nową markę - JANDA. Uczciwą, prawdziwą, opartą na polskiej kulturze z ogromnym szacunkiem dla każdej osoby. Tworzymy polską markę: z rodzimym kapitałem, dobrymi wartościami i krajową myślą techniczną. Wierzę, że w  przyszłości staniemy się dużą, eksportową marką z sukcesem konkurującą z międzynarodowymi firmami.

Janda-ZARZĄD-2015_0506-Basia-570x495.jpg

BARBARA GOLIMOWSKA

KSZTAŁT ARTYSTYCZNY MARKI

Niezmordowanie dociekliwa, konsekwentna i kreatywna. Dba o swoją wielopokoleniową rodzinę. Jej dom to miejsce, w którym szczerość, uczciwość i prawda są wartościami nadrzędnymi. Skupia się tylko na ważnych treściach, dlatego ceni umiejętność zwięzłych wypowiedzi. Uczestniczy w wernisażach malarskich. Jest też zapaloną ogrodniczką. W firmie JANDA odpowiada za kształt artystyczny marki.

Absolwentka dwóch kierunków studiów wyższych: Architektura Krajobrazu SGGW, oraz Projektowanie Graficzne WSHE w Łodzi. Ukończyła studia podyplomowe Design Management SGH w kooperacji z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Przez ostatnie 20 lat projektowała opakowania dla renomowanych marek, m.in. Dermika, Soraya, Wedel, OBI. Dzięki jej działaniom twórczym powstają wspaniałe, nierzadko uznawane za najpiękniejsze opakowania kosmetyków na rynku polskim. Laureatka licznych nagród i nominacji w konkursach na opakowania luksusowe Art of Packaging.

Swoją pracę traktuję jak misję podarowania odbiorcy czegoś niezwykłego i pięknego. Pasjonuję się opakowaniami - ich formą oraz treścią. Mam ich całe mnóstwo. Tak jak w muzyce dostrzegam w nich genialną moc czynienia świata piękniejszym. Jednocześnie staram się nie popaść w przesadę. Dlatego dbam, aby w akcie projektowania pozostało coś ludzkiego. Praca w firmie JANDA to niezmiernie ekscytujące doświadczenie. Łączy wszystko co kocham, sztukę, piękno i kreację. Dążę do tego aby moje projekty prawdzie oddawały charakter i osobowość marki oraz były spójne z wizerunkiem Krystyny Jandy. Dla mnie to wielka radość i ogromne zobowiązanie projektować dla tak wielkiej gwiazdy.

Janda-ZARZAD-2015_0363-Darek-570x495.jpg

DARIUSZ JASZCZYŃSKI

FINANSE

Ekonomista – ceniony analityk i specjalista z zakresu corporate finance, z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w pracy dla sektora rządowego oraz finansowego i przedsiębiorstw. W projekcie JANDA współtworzył koncepcję biznesową firmy i od początku jej powstania był odpowiedzialny za merytoryczne wsparcie kierownictwa w kluczowych decyzjach finansowych i biznesowych. W życiu poświęca się bez reszty pracy oraz rodzinie - jako kochający mąż i szczęśliwy ojciec dwójki dorosłych dzieci.

Pracował w Ministerstwie Finansów, początkowo jako główny specjalista, później jako doradca ministra finansów w okresie transformacji polskiej gospodarki, gdzie opracowywał prognozy jej rozwoju, a także bieżące analizy kondycji finansowej sektora przedsiębiorstw. Był członkiem rządowego zespołu, który opracował koncepcję i projekt ustawy o restrukturyzacji finansowej przedsiębiorstw i banków, co pozwoliło zrealizować największy projekt tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. Związany z Instytutem Finansów, był autorem licznych referatów naukowych dotyczących inflacji, polityki pieniężnej i równowagi gospodarczej oraz raportów poświęconych prywatyzacji i rozwojowi sektora prywatnego w Polsce dla Banku Światowego i Fundacji Friedricha Eberta. Był także członkiem Rady Banku Przemysłowo-Handlowego S.A. Jako współwłaściciel firmy konsultingowej realizował projekty dla Ministra Przemysłu i Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.. Doradzał przy tworzeniu zamkniętych funduszy inwestycyjnych afiliowanych przy Banku PBG S.A. i Banku BGŻ S.A. oraz w bieżącym zarządzaniu tymi funduszami. Kierował dziesiątkami projektów inwestycyjnych i restrukturyzacji finansowej dla polskich przedsiębiorstw z wykorzystaniem niestandardowych rozwiązań z zakresu inżynierii finansowej, jak również kilkudziesięcioma projektami biznesowymi dla nowo tworzonych podmiotów gospodarczych. Pracował m.in. dla takich klientów jak Bank Handlowy S.A., Fiat Auto Poland S.A., LW Bogdanka S.A., Mennica Polska S.A., PKO Bank Polski S.A., Tele-Fonika S.A., Info-Monitor S.A. i wielu innych.

Uważam, iż podstawowym czynnikiem sukcesu nowo powstających firm jest jakość zespołu pracującego przy ich tworzeniu. W szczególności za kluczowe uznaję kompetencje i kreatywność jego członków, zdolność do pracy w zespole oraz determinację i konsekwencję w realizacji zaplanowanych działań. W zespole pracującym nad projektem JANDA z satysfakcją dostrzegam potencjał niezbędny do osiągnięcia sukcesu, którego z całego serca życzę Pani Krystynie, Panu Jarkowi oraz wszystkim zaangażowanym w projekt.

MAGDALENA DUBAS

MEDIA

Otwarta na ludzi. Uwielbia z nimi rozmawiać, pomagać w rozwiązywaniu trudnych spraw, w co angażuje się całym sercem. Wierzy w dobro i uczciwość. Swojej córce stara się właśnie w taki sposób przedstawiać świat. Pasjonatka dalekich podróży, poznawania innych kultur i codziennego życia ludzi na całym świecie. Szczęśliwa, zadowolona, niepoprawna optymistka. Swoim zaangażowaniem, entuzjazmem i szczerością zaraża innych. W firmie JANDA odpowiada za relacje z mediami. Poszukuje niestandardowych możliwości dotarcia do klienta i komunikacji z nim. Dba o ciepły, przyjazny i profesjonalny wizerunek marki.

Branża kosmetyczna, z którą jest związana od prawie 20 lat, to jej pasja. Z wykształcenia jest kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym i marketingowym. Jej doskonałą znajomość rynku kosmetycznego i umiejętność sprawnego poruszania się w nim kształtowały polski, amerykański i szwedzki model biznesowy. Współtworzyła spektakularny sukces rynkowy firmy, w której pracowała, koordynując jedne z największych aktywności na rynku kosmetycznym w Polsce. Efekty jej starań były wielokrotnie nagradzane przez prestiżowe organizacje i media. Pracując w światowych strukturach koncernu kosmetycznego miała okazję zdobyć unikalną wiedzę i poznać wielu międzynarodowych specjalistów.

Najważniejszą rzeczą i przesłaniem w moim życiu jest prawda i uczciwość. Cenię to ponad wszystkie inne wartości i na nich bazuję w komunikacji międzyludzkiej. Zespół JANDA do którego dołączyłam z wielką dumą, takie wartości również reprezentuje. Lubię rzeczy dobrej jakości, proste w swojej formie, ale solidne. Cieszy mnie, że właśnie takie są nasze produkty, taka jest filozofia marki JANDA i osób, które ją tworzą.

WSPIERAJĄ NAS

 • Tomasz_Paziewski.jpg
  Tomasz Paziewski 

  Ekspert procesów animacyjnych i multimedialnych z sukcesem wprowadzający najbardziej zaawansowane technologie do produkcji filmowej i reklamowej.  Współwłaściciel firmy Badi-Badi wielokrotnie nagradzanej i wyróżnianej w kraju i za granicą za niekonwencjonalne i kreatywne projekty.

 • Andrzej-Tyszko-czb.jpg
  Andrzej Tyszko

  Wybitny fotograf. Jeden z najbardziej uznanych artystów fotografii reklamowej i artystycznej w Polsce. Twórca wszechstronny, indywidualista, kreator. Jako jeden z nielicznych w Polsce maluje światłem. Jego prace prezentowane były na licznych wystawach indywidualnych w Polsce i poza jej granicami. Zachwycają. Poruszają serca. 

 • zdjecie-Andrzeja-Urlińskiego_NEW.jpg
  Andrzej Urliński

  Wybitny ekspert i uznany autorytet w przemyśle kosmetycznym. Twórca jednej z najprężniej rozwijających się firm w Europie, produkującej zaawansowane technologicznie  maszyny  i urządzenia dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego.

 • IMG_6667.JPG
  Piotr Jeżółkowski

  Radca prawny. Jeden z najlepszych specjalistów w zakresie profesjonalnej obsługi prawnej projektów biznesowych i inwestycyjnych. Prowadzi własną Kancelarię od ponad 10 lat. Ma ogromną wiedzą i doskonałe wyczucie biznesowe. Otacza się gronem wybitnych specjalistów z wielu dziedzin prawa.